Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pakiet Dynamic / szaro-czarne wnętrze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pakiet Dynamic / szaro-czarne wnętrze

    Uklad podcisnienia do weryfikacji i przejrzenia. Kazdy wezyk podejrzany do przedmuchania lub wymiany. Ew. sprawdzcie N75 bo tak jakby sie zawieszal. Najlepiej podmienic z N18 i znow zrobic logi. Ale to po weryfikacji ukladu.
    Zmiana koloru samochodu - oklejanie samochodów
    Wynajem - Bezgotówkowo samochód zastępczy z OC Sprawcy Śląsk
    Pomoc Drogowa Gliwice

  • #2
    pakiet Dynamic / szaro-czarne wnętrze

    Witam Państwa :-). Zamówiłem właśnie nową Octavię III. Autko będzie w wersji Elegance doposażone między innymi w pakiet Dynamic. Doczytałem się w katalogu Octavii, że pakiet ten można połączyć z wnętrzem szaro-czarnym. Tzn. górna część deski rozdzielczej będzie czarna a dolna szara, zupełnie jak w wersji Ambition. Informacja była zamieszczona drobnym druczkiem z dopiskiem, że konfiguracja taka możliwa jest od 2014 roku. Z tym, że handlowiec poinformował mnie, że wnętrze szaro-czarne jest wybierane przez klientów ekstremalnie rzadko. Stąd moje pytanie; czy ma ktoś może nową Octavię w wersji Ambition z tym wnętrzem? Może jakieś foto albo spostrzeżenia?

    Komentarz


    • #3
      To chba tak wyglada, jestes pewien tego wyboru? :shock:

      Black magic

      Komentarz


      • #4
        Wystarczy popatrzec ile takich Octavii 2 jest do sprzedania na allegro. To sa rodzynki, bo zazwyczaj ktos bierze albo bez albo czarne.

        Mnie osobiscie ono nie podchodzi, bo przypomina Octavie 1 LX :roll:
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Dzięki za foto i za pomoc :-) Ostatecznie zdecydowałem się na czarne wnętrze + szary pakiet Dynamic + lakier Race blue. Ten jasny szary jednak nie powala.

          Komentarz


          • #6
            a według mnie jest to o głowę lepsze rozwiązanie jak cała czarna deska ...
            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
            GVI 1.4TSI
            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

            Komentarz


            • #7
              Wiam,
              koledzy może trochę nie w temacie ale bardzo chciałbym pochawalić pakiet Dynamic w O3. Jest bardzo mało wątków w tym temacie dlatego tutaj chciałem wszystkich zachęcić do zakupu. Siedzenia są rewelacyjne . Ja mam w kolorze czerwonym 8) są super) Do tego listwy na progach i delikatny spojler. Polecam wszystkim

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez MarrekkO3
                Do tego listwy na progach
                listwy? mozesz pokazac, bo nie kojarze zeby w tym pakiecie cos dokladali
                Black magic

                Komentarz


                • #9
                  MarrekkO3, a może kolega zaprezentuje swoje auto w odpowiednim dziale i pochwali się fotkami? pozdrawiam
                  nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                  Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                  Komentarz


                  • #10
                    Jeśli to jest zestaw kolorystyczny jak w Octavii I to super, bo ten jasny jest popielaty, stalowy, ale jak jest jak w Fabii 2, gdzie jasna część jest prawie biała, kość słoniowa itp. to porażka totalna. Mi się podoba wnetrze z Golfa 7 w wersji Quartiz czy jakoś tak się pisze, jako opcja w Highline. Tam dolna część deski i boczki są ciemny popiel, stalowy, a góra czarna. Może Octavia 3 będzie tak miała
                    Była O1 jest F2.

                    Komentarz


                    • #11
                      Czy przy pakiecie Dynamic można dodatkowo zamówić elektrycznie regulowane fotele z pamięcią?

                      pzdr
                      [zamówiona] O3 2,0 TDI Kombi Elegance + "trochę" dodatków

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez BartS
                        Czy przy pakiecie Dynamic można dodatkowo zamówić elektrycznie regulowane fotele z pamięcią?

                        pzdr
                        Nie - albo fotele sportowe (Dynamic), albo zwykłe z elektryką.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X